Kamera na żywo
facebook Youtube
PODARUJ PREZENT

BAZA ZABIEGOWA OFERUJE

Masaż Medy Jet
Sterowane komputerowo strumienie wody masują ciało poprzez cienką matę, z możliwością stosowania rożnych technik masażu: wachlarzowy, rotacyjny lub punktowy, z dowolnie dobranym natężeniem: od bardzo intensywnego masażu po wyjątkowo łagodny.

 

Masaż klasyczny
To zabieg relaksujący i leczniczy. Tak jak każdy rodzaj masażu, rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy. Masaż klasyczny kręgosłupa to także zabieg relaksujący.

 

Masaż stóp
Celem jest odblokowanie stref przepływu energii całego ciała a także likwidacja bólu i napięć znajdujących się w poszczególnych obszarach czy też narządach. Strefy ciała biegną wzdłuż od palców nóg do głowy na obu stronach parzyście.

 

Aquavibron
Jest to suchy masaż wykonywany aparatem z drgającą membraną. Membranę wprowadza w drgania przepływająca pod

ciśnieniem przez aparat woda. Działanie aquavibronu i skutek terapeutyczny jest podobny do masażu klasycznego.

Bioptron
Terapia światłem (fototerapia, światłoterapia), w tym lampa Bioptron, znajduje coraz szersze zastosowanie w rehabilitacji. Pomaga w przypadku schorzeń reumatologicznych, bólach kręgosłupa, urazów i kontuzji narządu ruchu, zmian skórnych oraz wspomaga gojenie się ran.

 

 

Okłady borowinowe
Borowina to naturalny środek leczniczy powstały na skutek butwienia roślin w środowisku wodnym z udziałem drobnoustrojów i niewielkim dostępem powietrza, wykorzystywany na szeroką skalę w rekonwalescencji oraz odnowie biologicznej.

 

Inhalacja
Zabieg leczniczy polegający na wdychaniu par wód mineralnych, roztworów leków lub ich aerozoli. Wykonywany za pomocą specjalnego aparatu (inhalatora) lub nebulizatora lub przez wdychanie par wrzącego płynu.

Prądy TENS
Elektrostymulację nerwów przeprowadza się jako zabieg leczniczy u osób z bólem ostrym lub przewlekłym. Stosowanie prądów TENS nie ma skutków ubocznych typowych dla innych metod.

Prądy interferencyjne
Terapia prądami interferencyjnymi jest stosowana w leczeniu zaburzeń krążenia, zaburzeń zakres ruchu, obrzękach i skurczach mięśni.

Prądy diadynamiczne
To prądy modulowane małej częstotliwości (50 i 100 Hz), powstałe przez nałożenie na prąd stały prądu sinusoidalnego.

Masaż pulsacyjny 

Lampa sollux
Lampa elektryczna przeznaczona do wykonywania zabiegów ciepłoleczniczych i światłoleczniczych w gabinetach fizykote

rapii, rehabilitacji i w salonach kosmetycznych.

 

Laseroterapia
Laser działa leczniczo i przeciwbólowo – wywołuje drgania atomów w naświetlanych

Magnetoterapia
Magnetoterapia – to nowoczesna metoda fizykalna stosowana w leczeniu, rehabilitacji i odnowie biologicznej. Do wytworzenia pola magnetycznego wykorzystuje się magnesy lub specjalne urządzenia.

Ultradźwięki
Posiadają właściwości terapeutyczne: przeciwbólowe, przeciwzapalne, zmniejszają napięcie mięśni.

 

Sauna, Łaźnia parowa
Stosowanie sauny jest jednym z najważniejszych czynników odnowy biologicznej i profilaktyki prozdrowotnej. Pośrednio, jako czynnik terapeutyczny, sauna zalecana jest w następujących jednostkach chorobowych: przewlekłe schorzenia gośćcowe, łagodzi dolegliwości reumatyczne, zwyrodnienie stawów.