Kamera na żywo
facebook Youtube
PODARUJ PREZENT

SPA & Wellness

zrelaksuj się

 

SPA

Do Państwa dyspozycji oddajemy basen i  a także saunę fińską , łaźnię parową i wiadro bosmana.

Masaże cieszą się zawsze wielką popularnością wśród naszych gości. My oprócz tradycyjnych masaży mamy dla Państwa urządzenie Medy Jet– wodny masaż na sucho, który łączy w sobie wygodę łóżka wodnego z profesjonalnym masażem całego ciała.

 

Zabiegi lecznicze

Zapraszamy do skorzystania z oferty zabiegów leczniczych pod okiem naszych  fizjoterapeutów. Proponujemy: elektroterapię i ultradźwięki, magnetoterapię, hydromasaż, lampę solux, inhalacje, aqavibron oraz okłady borowinowe.

 

Zabiegi kosmetyczne

Nasz salon kosmetyczny proponuje Państwu szereg zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało na bazie kosmetyków  Clarena. Oczyszczający peeling, mikrodermabrazja, nawilżanie to tylko niektóre z nich. Zadbamy o Państwa dłonie i paznokcie, a także o stopy.  Każdy gość znajdzie coś dla siebie.

 

 

Aerobik

Ćwiczenia w wodzie to połączenie aerobiku, gimnastyki i rehabilitacji, co jest najbezpieczniejszą formą aktywności dla osób starszych i osób z zaburzeniami układu mięśniowo-szkieletowego.

     

Sauna Sucha (fińska)

Seans w saunie suchej odpręża i relaksuje. Jej działanie odczują zwłaszcza osoby będące w silnym stresie. Kilkanaście minut pobytu w kabinie odczuwalnie złagodzi napięcie i pozwoli się rozluźnić.

Dzięki temu, że efektem kąpieli cieplnej jest otwieranie się porów w skórze i silne pocenie się, pobyt w saunie suchej sprzyja usuwaniu toksyn z organizmu. Pod wpływem odpowiedniej temperatury, odblokowują się gruczoły łojowe, a zatem oczyszcza się również sama skóra. Staje się ona gładka i delikatna.

Dla sauny suchej charakterystyczne jest suche, gorące powietrze (dochodzące nawet do 100 °C), o niskiej wilgotności (do 20%).

    

 Sauna Parowa (rzymska)

Łaźnia parowa rzymska wywodzi się z kręgu śródziemnomorskiego.

Kąpiele w łaźniach rzymskich mają zbawienne znaczenie zdrowotne. Rozluźniają mięśnie, poprawiają krążenie, dotleniają organizm, przez co czujemy się zrelaksowani.

Warunki podczas kąpieli w łaźni parowej rzymskiej to: 43°C do 48°C, wilgotność względna 100%, czas kąpieli ok. 20 minut.

 

Fitness

 

 

polecane pakiety